Як замовити проект заміського дому

Більшість молодих сімей мріє про придбання власного житла. Часто вони вибирають проекти будинку за містом. Таке житло має багато переваг: чиста екологія, яка благодійно впливає на розвиток дітей, власна земельна дільниця, просторий гараж для родинного авто та віддаленість від шуму та суєти великого міста.

Як замовити проект заміського дому2Нерідко заміський будинок розглядають як місце постійного мешкання,  тому вимоги до будівництва є досить високими.

Головна причина для придбання заміської нерухомості – це співвідношення цін між заміським та міським житлом, ніяк не на користь останнього. Звичайно, проекти будинку, які зроблені з урахуванням побажань господарів, є ідеальним варіантом. При виборі плану будівництва враховують особливості дільниці та багато інших факторів.

З чого все починається

Для початку треба з’ясувати, наскільки дільниця є зручною для майбутнього будівництва. Зазвичай всі господарські споруди виходять на північну сторону, а житлові приміщення – на Схід та на Південь. При такому розташуванні проблему природного освітлення буде вирішено оптимальним чином. Розташування головного входу дає можливість вирішити, де будуть розташовані гаражне та підсобні приміщення.

Будівництво для ощадливих

Цей варіант для родин, які не мають великих грошей. Отже, необхідно вибрати можливі статті для заощадження коштів. Це, перш за все, стосується площі майбутнього дому. Так, площі до 150 квадратних метрів цілком достатньо для мешкання родини з 5 осіб. Якщо родина більш велика, — найкращим варіантом стане будинок на два поверхи, загальною площею до 300 квадратних метрів. Треба ураховувати й те, що більш компактне житло потребує менше матеріалів на прокладання інженерних комунікацій.

Професійні архітектори розробляють індивідуальні плани з урахуванням архітектурного стилю, всіх техніко-економічних показників, наявністю даних про необхідні конструкції та матеріали, які будуть задіяні у будівництві.

Як замовити проект заміського дому

Вартість проекту

Ви можете одержати готовий проект терміном від трьох днів до трьох тижнів, у залежності від складності проекту та терміну, який відведений на розробку документації.

Будівельні матеріали

Більшість готових проектів ураховують застосування тих чи інших будівельних матеріалів. Але ви можете обрати необхідні будівельні матеріали для будівництва заміського будинку, регулюючи витрати на матеріали. Замовлення готового проекту – це надійність та впевненість у тому, що ви одержите саме той результат, на який розраховуєте.