Світлодіодні лінзи для фар, що необхідно знати, перед початком їх встановлення?

Сучасний ринок автомобільних товарів пропонує автомобілістам великий вибір різноманітних оптичних приладів із відповідними характеристиками та перевагами. При цьому слід зазначити, що найбільш популярними продуктами у цій сфері вважаються саме автомобільні світлодіодні лінзи, за допомогою яких можна значно покращити рівень безпеки та комфорту під час пересування у нічний час.

Насправді автомобільні світлодіодні лінзи відкривають перед водієм велику кількість можливостей.

  1. По-перше, вони забезпечують підвищену яскравість світла.
  2. По-друге, такі прилади точно фокусуються на дорозі.
  3. По-третє, такі лінзи створюють чітку межу.
  4. По-четверте, тут можна одночасно говорити про використання ближнього та дальнього світла.
  5. По-п’яте, світлодіодні продукти мають довгий експлуатаційний період, за рахунок чого дають можливість водію користуватися якісним освітленням на протязі довгого часу.
  6. По-шосте, під час роботи лінзи використовують мінімальну кількість енергії. Саме тому вони не створюють додаткову напругу на генератор машини.
  7. По-сьоме, на відміну від інших приладів світлодіодні лінзи не осліплюють інших учасників руху.
  8. По-восьме, вони забезпечують великий рівень безпеки та комфорту при пересування у будь-який час.

Перш ні встановити світлодіодні лінзи, необхідно їх спочатку обрати. На цьому етапі дуже важливо відштовхуватися від штатної оптики транспортного засобу.

Вся справа в тому, що деякі машини відрізняються деякими особливостями. Саме тому перед покупкою лінз, дуже важливо розібратися із наявністю тих чи інших приладів у авто.

Якщо в машині встановлені галогені фари із цоколем Н4 або Н7, тут необхідно використовувати біксенонові лінзи п’ятого покоління. Вони не потребують використанні додаткових приладів, за рахунок чого кожен власник зможе справитися із монтажем оптики самостійно за лічений час.

Якщо казати про фари, у яких передбачена наявність рефлекторного відбивача, а також йде мова про цоколь Н11, НВ3 та НВ4, тут також можна підбирати лінзи п’ятого покоління, представлені на сучасному ринку у широкому асортименті. Вони із легкістю встановляться у штатний отвір не потребуючи ніяких доробок.

Для ламп із цоколем Н4 та рефлекторним відбивачем можна використовувати не тільки лінзи п’ятого покоління, але й ще трьох дюймові прилади. Вони створюють широкий світловий потік, що в свою чергу вважається оптимальним варіантом для машин із високим розміщенням фар.

Якщо ви дійсно хочете отримати якісне та надійне світло в автомобілі, тоді віддавайте перевагу саме биксеноновим лінзам, які можна придбати на сайті спеціалізованого онлайн магазину по доступній вартості.