Грейвл байк — витривалий велосипед для будь-яких доріг

Ви коли-небудь замислювалися про те, що у Вас може бути велосипед, який здатний буде возити Вас по будь-яким околицях, з легкістю долати будь-які вибоїсті дороги і при цьому зможе забезпечувати Вам максимальний комфорт під час катання? А ось виробники велосипедів давно задумалися над цим! І, як результат, було створено новий підклас велосипедів — грейвл байк.

 Грейвл байк відмінно їздить по асфальтній дорозі

Грейвл байк відмінно їздить по асфальтній дорозі

Звичайно, велосипедисти давно вже практикують катання по місцевості будь-якого типу з різним покриттям доріг або взагалі по бездоріжжю, але при появі грейвл байків для катання по бездоріжжю це стало на багато комфортніше! Гравійні велосипеди — неймовірно потужні, витривалі, вони чудово оснащені, тому з ними будь-яке Ваше пригода принесе Вам неймовірне задоволення, навіть якщо Ви будете кататися без зупинок більше восьми годин.

Грейвл байки на прогулянці по гравійній дорозі

Грейвл байки на прогулці по гравійній дорозі

Оскільки не існує одного певного стандарту для створення грейвл байків, то цей велосипед увібрав в себе кращі якості велокросів і витривалих дорожніх велосипедів. Їх стабільну поведінку на дорогах будь-якого типу забезпечується завдяки:

• наявності дискових гальм, що забезпечує велосипеду відмінне гальмування в будь-яких умовах;

• наявності широкого діапазону передач і великим радіусом гойдання більшої суми;

• особливій конструкції: наявності більшої, довшої і потужнішої рами, загальної колісної бази, кута нахилу, більших шин, більшого малюнка протектора шин і великого кліренсу. Особлива геометрія велосипеда дозволяє краще їм управляти в різних умовах катання і стабільно вести себе при катанні на великих швидкостях;

• розташуванню головної труби вище, ніж у традиційного дорожнього велосипеда, що дозволяє з комфортом долати величезні відстані.

Грейвл байк на природі

Грейвл байк на природі

Грейвл байки можуть стати не тільки відмінним транспортним засобом для професійних велосипедистів, які люблять екстремальне катання і велику швидкість, але і для велосипедистів, які віддають перевагу спокійному катанню по довколишніх околицях. Для цього на велосипед можна додатково встановити крила і спеціальний кошик для перевезення необхідних речей. Якщо Вам хочеться покататися на великих швидкостях — встановіть суперлегкі шини в 25 або 28 мм на свій велосипед, а якщо Ваш маршрут охоплює дороги з гравійним покриттям або бездоріжжі — Вам знадобляться шини в 35 мм.

У гравійного велосипеда дуже багато переваг і він зможе Вас вразити, здивувати і невимовно порадувати вже з Вашої першої прогулянки.